Create your flash banner free online

ساج کندی - راه‌كارهایی برای مقابله با سرطان

جدید ترین مطالب

عنوان عکس
عنوان
عنوان عکس
عنوان
عنوان عکس
عنوان
عنوان عکس
عنوان
عنوان عکس
عنوان

تبلیغات

lمحصولات فروشگاه ساج کالا
امروزه شیوع انواع مختلف سرطان و ابتلای تعدادی زیادی از مردم جهان به آن موجب شده است تا پزشكان به افراد نسبت به نوع سبك زندگی‌شان هشدار دهند.
 پایگاه اینترنتی ایندین تایمز نوشت: پزشكان معتقدند سبك زندگی افراد می‌تواند در ابتلا و یا جلوگیری از پیشرفت بیماری سرطان موثر باشد. به طور مثال كودكان چاق در بزرگسالی افراد چاقی خواهند شد كه این افراد بیشتر مستعد ابتلا به انواع سرطان هستند.
 
جایگزین شدن غذاهای فرآوری شده و كاهش مصرف مواد خوراكی طبیعی و كم تحركی باعث شده است تا نرخ سرطان رشد بیشتری داشته باشد. به اعتقاد پزشكان مصرف غذاهای تازه می‌تواند ابتلا به سرطان را به نصف كاهش دهد.
 
مصرف انواع میوه‌ها، سبزیجات و غلات كه سرشار از مواد طبیعی و غنی هستند، می‌تواند در كاهش ابتلا به این بیماری نقش بسزایی داشته باشد. مصرف این مواد طبیعی به دلیل داشتن فیبر، مواد معدنی و ویتامین توصیه شده است.
 
كاهش مصرف گوشت قرمز نیز یكی دیگر از عوامل در كاهش خطر ابتلا به سرطان است. اگر چه گوشت قرمز منبع غنی از پروتئین است اما در افزایش ابتلا به سرطان روده بزرگ موثر است.
 
داشتن فعالیت‌های روزانه ورزشی نیز امری غیر قابل انكار در كاهش موارد ابتلا به سرطان است. فعالیت‌های بدنی می تواند از رشد غده‌های سرطانی جلوگیری كند.
 
در پایان می توان به نقش فعالیت‌های ورزشی اشاره كرد. مطالعات صورت گرفته در سرتاسر جهان حاكی از ارتباط قوی بین عوامل روحی و ابتلا به بیماری سرطان است. به اعتقاد پزشكان فشارهای روحی و روانی از جمله استرس می‌تواند در بروز بیماری ‌هایی از قبیل چاقی، عارضه‌های قلبی، افسردگی، پرخوری و سرطان نقش داشته باشد.
ما در شبکه های اجتماعی :

درباره وبلاگمدیر وبلاگ : ساج کالا

جستجو

امکانات جانبی

ساج کالا ساج کالا عرضه لوازم خانگی www.sajkala.com
سفارش تبلیغ متنی قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
سفارش تبلیغ متنی قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
سفارش تبلیغ متنی قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic